1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sims (Симс)

Дискусија во 'Слободно време' започната од inn, 5 мај 2010.

 1. inn

  inn Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  29
  Мoeto prasanje e dali nekoj znae kako i od kade da ja simnam sims 3
  nekoj link ili neso taka
  normalno vo free downolad
  ve molam pomognete ako znaete
   
 2. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  302
  мислам дека нема да можеш да ја најдеш во free download верзија јас ја имам но ја купив од една двд тека каде што се продаваат филмови
   
 3. blue.rose

  blue.rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  28
  Играта можеш да ја даунлоадираш бесплатно од тука:
  https://thepiratebay.org/torrent/516850 ... s-RELOADED

  Кликни на линкот DOWNLOAD THIS TORRENT. Подолу има и инструкции за инсталација. :P
   
  На beached му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mari4eEe

  mari4eEe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  13
  :D :D :D Симс најубавата игра до сега ја симнав од free download...или иди на www.thesims.com :) Srekno
   
  На Βικτωρία и esperanca им се допаѓа ова.
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  дечки бе никако не бива нможам да ја симнам!
   
  На esperanca и Macyii им се допаѓа ова.
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Хехехе најинтересна игра :))
  :clap: :clap:
  Јас ја играм sims pet stories
   
  На COollLady му/ѝ се допаѓа ова.
 7. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  леле па де кажи од каде ја набави?
   
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ја преснимав од една другарка мила..
  ама мислам дека може да се симне од нет
  ако најдам обавезно ќе пишам
   
 9. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  339

  Прикачени фајлови:

  На Miss.Ricci му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам играва и 1 и 2 ги игрв и сега 3кава ја играм порелана е од предходните, не знеав како да ја спуштам и си ја купив , интересна е, мора ова да го споделам, си праам куќи и на последното семејство ми се родија 3 машки деца по ред :D и 4то им напрајв па ќе пишам што е ко ќе се роди,инаку ја инсталиирав и се игра без цеде.
   
  На MilenaG и Emmie им се допаѓа ова.
 11. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  хехххе фамилија лукс
   
 12. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 13. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  голема фамилија Ангелче, 4тото е женско само да ве известам, реков ќе ви кажам,и готово во оваа фамилија не праам деца, работава беше женско да се роди. :D
   
 14. butterflyyy

  butterflyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2010
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  59
  Леле на времето ја играв играва ко луда :D едноставно ја обожавав игрва. Уживав во уредувањето на куќите. Знам дека имав цела листа со шифри за играта, а омилена ми беше таа за правење на пари. 8) Ја имав играно и 3ката и стварно е многу интересна, но од обврски немам време да ја играм :(
   
 15. She

  She Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  54
  Голем фан сум на играва :)
  Баш пред 2-3 дена повторно ја инсталирав и станав зависна... повторно :$
   
 16. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Епа Ши , нема шанси , некој да ја почне , а да не стане зависен, таква е играта, реална и кога ја играш , се забораваш, затоа јас на вечер ја играм. :D
   
 17. inn

  inn Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  29
  nikako nemozam da ja simnam
   
  На Sanchus му/ѝ се допаѓа ова.
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  и јассссссссс...веќе подолго време :@ :@
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Па на крајот појдете и купете ја , не е скапа , јас ја зедов 100 денари, ќе ја инсталирате и се игра без цеде, без нервози :D
   
 20. Devojkata

  Devojkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  ве молам кажете ми како да ја симнам симс 2 , многу ми се игра , а неможам ни една продавница каде се продава да најдам . Ако знае некој како да ја симнам го молам да ми прати линк. Однапред фала :)