1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Skopjanki help :P

Дискусија во 'Канта' започната од twitty, 3 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. twitty

    twitty Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2010
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    jas sum od bitola i sega naskoro odam skopje :) me interesira kade mozam da najdam nekoi prodavnici kako tally weijl koton caliope kara.. ili nesto slicno kako niv ... ako imate nesto drugo da preporacate bi sakala da mi napisete :) blagodaram mn odnapred :D :*
     
  2. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.963
    Пол:
    Женски
    Во ГТЦ и Рамстор ги има сите овие продавници (Кара има во ГТЦ, Котон во Рамстор, Калиопе имаш и на 2те места...) на овие 2 места ги имаш сите добри брендови за оваа намена.
    hope i helped.
    Поздравче
     
    На twitty му/ѝ се допаѓа ова.
  3. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Па ќе прошеташ во ГТЦ, има доста бутици. Можеш и до Рамстор и таму има доста продавници за гардероба. Речиси сите што ги имаш наведено се во ГТЦ, плус уште неколку што претпоставуваам ќе ти се допаднат.
    Само... можеше прашањето да го поставиш во темата Сакам Да Прашам, да не се трупаат теми.
     
  4. Glamour

    Glamour Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2010
    Пораки:
    135
    Допаѓања:
    42
    Можеш да прошеташ низ ГТЦ, Рамстор, новото Веро.. Caliope, New Yorker, Terranova, Roxy, Tally Weijl итн.. Ќе најдеш сигурно :)
     
  5. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    ај некој да ми каже какви се цените во тоа TALLY WEJIL? :)
     
  6. srculka

    srculka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2010
    Пораки:
    582
    Допаѓања:
    170

    Не сум од Ск,ама од Будимпешта си купив блузиче за 20 евра и фустанче за 20 евра.Во Ск мислам дека има помал избор и е поскапо.
     
  7. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    :o :o :o ....... јас си купив штикли за 10е, шал за 5е, кошула за 17е, корсет за 5е, наочари за 2е во атина, а појма немав што е тоа TALLY WEIJL до пред некој месец, кога другарка ми виде на штиклите што и ги купив на поклон дека се TALLY WEIJL.... дефинитивно е најефтино во грција! а има многуууу убави работи :) а тука сум слушнала дека е прескапо, ама не знам, не сум била :) ама како и да е, мој совет не се лажете, не ги фрлајте парите, за нешто што е многу поефтино од тука |( (можам да замислам кои цени се дешаваат кај нас во ск во тој бутик |( )
     
  8. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.