1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Skype

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од femina-girl89, 15 март 2015.

 1. femina-girl89

  femina-girl89 Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  3
  Здраво.
  Подолго време не сум го уклучила мојот профил...имав многу битни контакти само затоа ми треба да го повратам назад.Но не ја памтам лозинката а не се секавам ни на кој маил ми е регистриран :( ве молам како да го ресетирам пасвордот или било што да направам да го вратам мојот профил
   
 2. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  1.721
  Пол:
  Женски
  Хмм тешко, нема такви опции на skype..
  Затоа јас имам еден пасворд за сите мејлови, за да не се бунам или случајно да заборавам..
   
 3. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.056
  Допаѓања:
  17.200
  Пол:
  Женски
  Јас не користам скајп - немам потреба од него
   
 4. merry93

  merry93 Активен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  A kako se brisi razgovor na skajp mozi nekoj da mi odgovori ako znae
   
 5. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.630
  Функциoнирa скaјпoт денес?
   
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Јас секојдневно користам Скајп.
   
 7. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.745
  Допаѓања:
  17.670
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
 9. N.Kety

  N.Kety Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  1.219
  Допаѓања:
  1.762
  ne
  fukcionira denes nikade skajpot,na pisuvanje da,na momenti funkcionira ama da se javis nemozis ili odbiva ili ne ni zvoni
   
 10. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.745
  Допаѓања:
  17.670
  Мене не ни сака да ми се најави.
   
 11. RedWine

  RedWine Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  61
  Знае ли некој како може да вратам контакт кој што сум го блокирала еднаш на Скајп ? Еве не мора да ми биде во контакти повеќе,ама да го одблокирам? Не можам да најдам таква опција....
   
 12. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Има опции горе во тие сетингзите. Побарај ќе најдеш. Ќе треба да ти се појави Блокинг. Немам пред мене вклучено скајп и неможам како да ти објаснам кај да влезеш поточно. Но во таа линијата со опции горе ти е сигурно.
   
  На RedWine му/ѝ се допаѓа ова.
 13. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  секојденвно го користам скајп нон стоп се допишувам со моите пријатели кои не се од овде. ако некој сака да бидеме пријатели нема ми пиште во лп и ќе му го дадам моето име
   
 14. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Порано беше многу актуелен, сега го немам отворено со години.
   
 15. bebaa

  bebaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2011
  Пораки:
  2.694
  Допаѓања:
  4.573
  Пол:
  Женски
  Користи ли некој сеуште скајп? После долго време го отворив и гледам во предлози за аднување во делот каде што ми се предлозите од моите контакти од тел ми дава личност што одамна е избришана од телефонот и тоа прва ја дава. Како е можно тоа?