1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

slabeete brzo i lesno

Дискусија во 'Канта' започната од butterfly*, 3 јуни 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.904
  Пол:
  Женски
  Koga slusnav iskreno i neveruvav tolku no si rekov ke probam nemam sto da izgubam osven kg,a dietata e recisi smesna. Sekoja den jadev salata od krstavici i domati i za 3meseci oslabev 13kg.E sega treba da se izdrzi bidejki sekoja den jades edno isto.I luge ne jadete leb posebno navecer toa najveke zdebeluva,od blagoto stomak se poduva istoi od gaziranoto!
   
 2. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.495
  Пол:
  Женски
  ти и малку си ослабела за 3 месеци , јас со УН диетата ослабев толку за еден месец без гладување
   
 3. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.854
  Допаѓања:
  50.644
  Пол:
  Женски
  Сериозно, да не јадеме леб навечер? Ни благо?
  Ми го смени животот. :D

  Многу ме интересира дали не ги гледате сите останати теми на форумов кога отворате нова.
   
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.561
  Пол:
  Женски
  Дај појасни малце за диетава.
   
 5. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.904
  Пол:
  Женски
  Ne ne haha samo citav za tabletite sto ne e ni najmalku zdravo,a go napisav ona sto licno jas go imam probano i go postignav toa sto go sakav
   
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.365
  Допаѓања:
  44.223
  Шта речи?
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 7. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.904
  Пол:
  Женски
  Prosto i ednostavno koga ke osetis glad jades salata,samo koga sakas i imas volja ke ti e polesno
   
 8. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.904
  Пол:
  Женски
  Pa vidi sega jas sum bila 70kg i za 2meseca doprev do 49kg bev samo na gorko kafe bidejki go odbiva gladot,cigari i odev na bazen.ama pos toa imav neopisliva bolka od zeludnikot,a sega od 3 kafinja dnevno nesmeam da preteram
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.