Sleepover (2004)

Дискусија во 'Филмови' започната од vlubena, 4 август 2011.

 1. vlubena

  vlubena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  624
  Девојки денеска го гледав овај филм и баш ми се виде интересен онака за да се опуштиш и малце да се насмееш :) Се работи за 4 најдобри другарки кои не се толку популарни во училиштето и сакааат да си го подобрат нивниот социјален статус па се натпреваруваат против девојките кои се популарни во нивното училиште

  па дали вие сте го гледале филмов, ви се допаѓа?
  а оние кои го немаат гледано ви препорачувам да го гледате за малце да се опуштите ;)
   

  Прикачени фајлови:

  На Bad-Mina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.768
  Го имам гледано. Го начекав еднаш случајно на телевизија.
  Ништо посебно. Сосема обичен, како и повеќето вакви филмови кои на претек ги има. На моменти дури и досаден.
   
 3. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  770
  По којзнае кој пат се повторува приказната. Аутсајдерите против главните фаци и на крај хепи енд :)
  Сепак добри се за опуштање ваквите филмчиња...
   
 4. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Леле филмот колку е само убав..Сабајлево го гледав..Мн сакам вакви филмчиња..:D <3
   
 5. Whatsername997

  Whatsername997 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  21
  го гледав на youtube филмов и интересен беше и лесен ама со многу очигледен крај , ви препорачувам да го гледате ако сте љубител на тин филмови :)
   
 6. Bad-Mina

  Bad-Mina Активен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  Оддамна го имам гледано...И многу е супер :) и сто пати да го глеам нема да ми се здосади...Иначе со оваа главната на овие популарните девојки има уште еден добар филм да ви го препорачам супер е гледајте го...Aquamarine...
   
 7. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Kade da go najdam da gledam ama so prevod (cel)...psl odgovorete
   
 8. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  1.488
  Пол:
  Женски
  На LittlePinky и simpaticnaa им се допаѓа ова.
 9. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  мнооогу е убав филмооот многу поубав немам гледано :)
   
  На Twetty.swetty му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Twetty.swetty

  Twetty.swetty Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  8
  преубав филм
   
 11. mawotosweetie

  mawotosweetie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  Филмот е прекрасен, вистинска комедија, преубав :clap:
   
 12. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Јак е самошто го гледав :).Ме потсеќа на она што ми следи.Преодната фаза од основно кон средно и загубата на најдобрата другарка :( :)
   
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.222
  Пол:
  Женски
  Интересен тинејџерски филм. Вреди да се гледа.