Slice Macedonia

Дискусија во 'Барање работа' започната од Te@19, 6 септември 2017.

 1. Te@19

  Te@19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Дали некој е или бил вработен во оваа компанија?
   
 2. Zerooo

  Zerooo Нов член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Сум слушнал во Охрид е до пазарот кај што беше Колор ама како функционираат и какви плати даваат незнам
   
  На Te@19 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. flower7

  flower7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2016
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Женски
  Некој друг да каже повеќе за оваа компанија искуства?
   
 4. Zerooo

  Zerooo Нов член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Еве јас бев на интервју таму. Прво полагавме тест за Англиски, го поминав. Потоа бев на 4-5 интервјуа за различни позиции и не ме бираа за понатаму. Привилегирани се албанците, редовни се со плата, внатре се зборува само на Англиски јазик