1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Slice Macedonia

Дискусија во 'Барање работа' започната од Te@19, 6 септември 2017.

 1. Te@19

  Te@19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Дали некој е или бил вработен во оваа компанија?
   
 2. Zerooo

  Zerooo Нов член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Сум слушнал во Охрид е до пазарот кај што беше Колор ама како функционираат и какви плати даваат незнам
   
  На Te@19 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. flower7

  flower7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2016
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Женски
  Некој друг да каже повеќе за оваа компанија искуства?
   
 4. Zerooo

  Zerooo Нов член

  Се зачлени на:
  14 септември 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Еве јас бев на интервју таму. Прво полагавме тест за Англиски, го поминав. Потоа бев на 4-5 интервјуа за различни позиции и не ме бираа за понатаму. Привилегирани се албанците, редовни се со плата, внатре се зборува само на Англиски јазик