1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

slikanje gola...

Дискусија во 'Канта' започната од marenero, 20 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marenero

  marenero Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  devojki, dali nekogas ste se slikale sami gola??? ako ste se slikale dali gu cuvate slikite?
  :* :* :*
   
 2. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.449
  Допаѓања:
  2.591
  Каква интелегентна тема...
   
 3. EVA19

  EVA19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  37
  ниту сум се сликала ниут пак ке се сликам а усте помалце да дозволам некој да ме слика!!!
  мој совет избриши ги сликите пред да дојдат во несакани раце ;)
   
 4. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.985
  Пол:
  Женски
  Што? Ти ставиле дома парентал лок на 18+ сајтовите?
  Овде сите се сликаме голи и си ги лепиме сликите место тапети, за после гледајќи ги да танцуваме на сатанистичко музиче мачкајќи се со шлаг while showing our body some luuuuv.
  Ама сега не ги чуваме. Ги дадовме на шеикот за нафта да ни даде.
  А обично ги праќаме по ЛП вака некој ако праша.
  Јбг. Добродушна раја. :?:

  пи.ес. Се испонашав вака пошто напишаниот пост е дефинитивно на некое загорено мажуле. :D
   
  На Meggy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.606
  Има правила како треба да се пишува на форумов..

  Инаку не сум се сликала и многу ми е невкусно да се сликам па не сум порно звезда (смајлиштосекрсти)
  Не знам што е толку интересно во тоа искрено!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.