1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Slim & fit виталија

Дискусија во 'Диети' започната од ludoto19, 18 јули 2010.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  сега чаевиве ни влегоа во шема :D зелен чај, рузмарин магдонос... јас го купив овој од виталија 90денари 100гр, и сега ме интересира дали некој го има пиено и дали имал ефекти од него... не е грд добар вкус има, особено лимон кога ке му ставиш, така да јас овој ке го пијам сега овие 2 недели :D па ако некој го користел нека сподели искуства
   
 2. strange-woman

  strange-woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  Ајде нека кажува оној шо има искуства со овој чај. Сега се двоумам кој да го пијам овој или чајот од рузмарин :?:
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  јас и 2та ги пијам, зашто мајка ми навистина ослабе беше 60 сега е 57 кила :o го пиеме од коа го пишав постот ама јас не го пиев редовно а мајка ми да
   
 4. strange-woman

  strange-woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  А може да ми објасниш малку околу овој чајов од виталија колку пати треба да се пие дневно и кога?? :)
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  2 пати пред јадење :D вкусен е не е лош :lol:
   
 6. strange-woman

  strange-woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  2 пати пред ручек или една шоља пред доручек и една пред ручек??
   
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  па јас така правам :D 1 пред доручек и 1 пред ручек :rofl:
   
 8. strange-woman

  strange-woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  Епа вечер идам да го купам :D и од утре почнувам да го пијам ако нема резултати ке пробам со чајот од рузмарин :lol:
   
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  за рузмарин 100000% ке имаш ефекти, само што е грд чајот тоа е маната
   
 10. strange-woman

  strange-woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  погрд е од зелен чај???
   
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  рузмарин?? ауффффффффф не прашувај ;( :puke:
   
 12. strange-woman

  strange-woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  Сепак се решив да го пијам рузмарин :lol: каков сака нека е ке го пијам на екс со затнат нос неам друго шо да праам. :D
   
 13. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  да да само така :D мајка ми уште едно кило скина :clap: значи за 20 дена без диета 4 кила ослабе женава ејјј
   
 14. Tanja03

  Tanja03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Јас го имам пиено овој чај, многу убав вкус има, а и ефект има само мора и на храната да се внимава.
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  а колку време го пиеше и одприлика колку ослабе :lol:
   
 16. Tanja03

  Tanja03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  :D Е тоа е проблемот душо што јас не внимавав многу на храната, значи го пиев еден месец е сега колку ослабнав не можам точно да ти кажам затоа што заборавив кога последен пат сум застанала на вага (имам уплав од вага :lol: ). Сега ја држам диетата со супата од зелка и чувствувам дека слабеам ама еве после точно 7 дена не знам точна бројка колку сум ослабнала, затоа што не се мерев пред да ја почнам диетата. А со чајов сигурно имав симнато ако не ич ама 4-5 кг. за еден месец, ти кажувам затоа што не внимавав многу на храната, а да пазев што јадам и колку јадам сигурно ќе ослабнев повеќе за еден месец. Вака ти кажувам само грубо. Чајот Slim and fit многу тера во веце и по голема и по мала нужда. Поздрав!
   
 17. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  аууу не знам :D јас и така сум многу редновна у веце по голема нужда :$ ама за тоа убаво викаш од кирколината неверојатно нешто беше тоа хехехе инаку фала ти на одговорот :*
   
 18. strange-woman

  strange-woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  Епа зошто ми отпадна планот за чајот од рузмарин ќе почнам со овој :$
   
 19. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  ако ако вкусен е... уште лимон коа ќе му ставиш супер е :D
   
 20. solzuska

  solzuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  134
  каков е тој чај од рузмарин, кај можам да го најдам и колку пари е?