1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Slimmies

Дискусија во 'Диети' започната од sweet-bebufce, 13 мај 2013.

 1. sweet-bebufce

  sweet-bebufce Активен член

  Се зачлени на:
  13 март 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  18
  Би ве замолила доколку некој ги има пробано чоколатцата Slimmies за слабеење нека пише искуство. Ви благодарам
   
 2. naki321

  naki321 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  i jas sakam da gi probam ali neznam....dali da gi poracam
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.458
  Допаѓања:
  122.807
  Оксиморон. Чоколатца за слабеење.
   
  На hristijana-13 му/ѝ се допаѓа ова.