1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

SlimPatch фластери

Дискусија во 'Диети' започната од emmy92, 1 февруари 2012.

 1. emmy92

  emmy92 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Девојки сте слушнале ли за овие дали некој ги има користено.... Што мислите дали навистина има ефект од нив? :rofl:
  http://slim-patch.org/index.php
   
 2. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  741
  MISLAM DEKA SE DOSTA EFIKASNI EVE SEGA CITAM I GLEDAM KOSTAT 1250 DEN SO 10 LEPENKI A SE LEPE SEKOJA VECER PO EDNA VRSTAT DETOKSIKACIJA NA ORGANIZMOT GO PODOBRUVA KVALITETOT NA SPIENJETO JA PODOBRUVA CIRKULACIJATA NA TELOTO
   
 3. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  455
  Глупости!!! Природно си е природно :)
   
 4. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  1.080
  Пол:
  Женски
  1250 ден. за 10 лепенки?? :o И за цел месец да дадам 3700, а за што, за да не го мрднам постољево на коешто седам?? Абе ајде важи, милион пати е подобро да се хранам здраво и да вежбам отколку да давам толку пари за глупости.. no way! :shake:
   
  На Filiposka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  741
  i jas go delam vaseto mislenje za detoksikacija na organizmot e dovolno vo tekot na 24 casa da ispite4-6 l voda i togas organizmot vi e procisten 100%
   
 6. Ellena07

  Ellena07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  12
  Јас планирам да ги земам фластериве ..па да видам дали ќе имам некакви резултати..секако мајка ми ќе плаќа нема јас да давам пари...па би пробала ништо не ме кошта
   
 7. alekcoki

  alekcoki Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  30
  Јас планирам да ги земам фластериве ..па да видам дали ќе имам некакви резултати..секако мајка ми ќе плаќа нема јас да давам пари...па би пробала ништо не ме кошта

  Ajde so sreka :) i pisi ni rezulatiti ;)
   
 8. rozy

  rozy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  120
  Нема шанси да дадам 1250 ден за 10 фластери подобро стани раздвижи се и ете ти ист ефект....
   
 9. mona22

  mona22 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  1.856
  Денес ми стигнаа фластерите ама некако не верувам дека ке ми помогнат бидејки тоа се обични лепенки а мене ми требаат само за стомакот ке ви кажам ако имам ефекти
   
 10. Detelinka13

  Detelinka13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  8
  mona22....Очекувам да напишеш резултати:)
   
 11. OneDirection

  OneDirection Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  237
  Не верувам во такви работи.. За да ослабиш треба вежбање и правилна исхрана а не некакви фластери.

  mona22 чекаме резултати :D
   
 12. mona22

  mona22 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  1.856
  Значи за тие фластери ми се џабе фрлени пари исто како обичен лепак да имам залепено значи ништо не помагаат и немаат ниту т од топење на масти
   
 13. Detelinka13

  Detelinka13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  8
  Значи добро што не се излажав да ги купам и јас......фала ти за информацијата:))
   
 14. Cija-si

  Cija-si Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  47
  ајмо ханзапласт три за дваесет :Р , лажат исто ко циганот на камени мост