1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Smooth away депилација

Дискусија во 'Тело' започната од Bubbi-95, 23 октомври 2013.

 1. Bubbi-95

  Bubbi-95 Активен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2013
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  4
  Ајде девојки дали има некоја која има искуство со smooth away vibe. Се двоумам незнам дали да порачам. Дали навистина ги отстранува влакната и растат побавно или тоа е само лага? :)
   
 2. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  570
  smooth away Депилација

  Читав искуства на луѓе за ова и не било баш ефикасно, само кожата ја иритирало.
   
 3. Bubbi-95

  Bubbi-95 Активен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2013
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  4
  smooth away Депилација

  Па и јас за тоа гледам моментално но има различни искуства некои кажуваат дека е ефикасно додека па некои не се задоволни а го има кај нас со испорака до дома 1290 денари а додека на алиекспрес исто го гледав беше 10 долари..незнам што да правам искрено :|
   
 4. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  570
  smooth away Депилација

  Како сакаш.. јас искрено не би ризикувала да лупнам 1290ден за нешто шо незнам како би делувало. Крај краева има и други видови депилација. Незнам шо си ја замараш душичката. :D
   
  На Bubbi-95 му/ѝ се допаѓа ова.