1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

snapchat

Дискусија во 'Канта' започната од momce, 7 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. momce

  momce Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Девoјки дa ве прaшaм
  Дaли би се пуштиле вo aвaнтурa нa snapchat сo непoзнaт дечкo дa си прaќaте рaзгoлени слики
   
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Има ваква тема
  http://forum.femina.mk/threads/snapchat.21117/
   
 3. My_Vezilka

  My_Vezilka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2015
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  170
  Пол:
  Женски
  Не секако..се и сешто може да се случи :|
   
 4. momce

  momce Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Се рaзбирa сликите би биле без ликoт нa нејзе и нели сликите се бришaт зa oдреденo време
   
  Последна измена: 7 февруари 2016
  На My_Vezilka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  6.979
  Не.Со или без лик,никако не би пратила.Никад не би се потценила да направам такво нешто.|(
   
  Последна измена: 7 февруари 2016
  На buba4e89, PogbaPol и My_Vezilka им се допаѓа ова.
 6. momce

  momce Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Зoштo пoтценилa тoa е еден вид нa aвaнтирa
   
  Последна измена: 7 февруари 2016
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.