1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

son

Дискусија во 'Канта' започната од najmilo, 17 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. najmilo

    najmilo Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    3
    Epa vaka decki ako ima nekoj koj shto moze da mi kaze shto moze da znaci sonov neka mi kazi ....znaci go sonuvav momceto koe sto go sakam inace toj veli deka saka dr nema vrska...sonov beshe vaka...bevme drustvo sobrani i toj odednas zastana do mene i me gushna i me bakna posle neznam kako se najdovme kaj nego pred kujka ....i tuka stoevme pregrnati odednas mu zadvona telefonot i se javi so trcajne vleze doma da iskluci ness a jas za toa vreme zaminav bev vtasana do sosednata ulica a toj vikashe po mene me barase kade sum zaminala....vo dr ulicka go sretnav tatko mi (inace se razvedeni so majka mi i jas zivejam so majka mi ) i pocnav da go trgam da mu vikam da go prokolnuvam za seto loso sto ni go napravil...toj mi umre shamar i jas padnav na zemja neznam dali se onesvestiv ili umrev ama bev so otvorena usta ....taka mi zavrsi sonot
     
  2. mar17

    mar17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 септември 2010
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    107
  3. najmilo

    najmilo Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    3
    pa neznaev kade daja smestam :(
     
  4. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.092
    Допаѓања:
    6.829
    Пол:
    Женски
    Пиши го сонот во темата сонови и те молам пишувај кирилица.Доколку не знаеш како,прочитај овде soopstenija/koristenje-na-kirilica-i-pravila-za-pisuvanje-na-mislenje-t747/,а воедно и правилата на форумот прочитај ги.Срдечен поздрав од модераторскиот тим на фемина.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.