Song Remix

Дискусија во 'Музика' започната од Bitter-Sweet, 20 септември 2016.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.760
  Допаѓања:
  54.357
  Пол:
  Женски
  На Vitaly му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.843
  Допаѓања:
  161.345
  Пол:
  Женски
  Овој ми е најомилен ремикс воопшто, по мој вкус поубавa верзија и од самиот оригинал иако се работи за доста култна песна. :angel: Рај за уши. :inlove:  Инаку на каналов Mr. Revillz има најдобри и најрелаксирачки ремикси. А најомилен диџеј што прави ремикси на песни ми е Kygo, и на Alan Walker ги обожавам, едвај чекам негови нови песни. :inlove:
   
 3. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
 4. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.593
  Допаѓања:
  4.608
  Пол:
  Машки
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.843
  Допаѓања:
  161.345
  Пол:
  Женски
 6. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.478
  Допаѓања:
  135.820
  Пол:
  Женски