1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sonista i sto tie znacat

Дискусија во 'Канта' започната од nevenask, 15 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nevenask

  nevenask Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Женски
  Zdravo,

  kolku sto mozev da vidam vakva tema na forumov nema, pa eve da ja otvorime. me maci sonot sto go sonuvav nokeska, mi padna zab i toa preden i od toa sto imam citano po sonovnici, ne e ubavo negovoto znacenje. i pokraj toa sto ne veruvam premnogu vo sonista, ova me maci pa sakav da go spodelam so vas. dali se razbirate vo tolkuvanje na sonistata?
  [mod-kirilica:1qux71ta][/mod-kirilica:1qux71ta]
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.