sonovi

Дискусија во 'Канта' започната од Lana del Rey, 31 јули 2015.

?

Ve molam nekoj ako moze da mi kaze što znači ako sonuvaš žensko bebe kako go zaspivaš?

 1. 100

  0 глас(а)
  0,0%
 2. 100

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lana del Rey

  Lana del Rey Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  132
  Пол:
  Женски
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.022
  Допаѓања:
  48.110
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.