1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Soping vo solun!

Дискусија во 'Канта' започната од lauraP, 24 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lauraP

  lauraP Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Decki znae nekoj od koga pocnuva letniot popust vo solun,i dali stvarno se tolku niski cenite?Nesto poveke ako znajte...
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.