Форумџика на годината 2020

Sostav...pomoooosss

Дискусија во 'Канта' започната од simon4ee, 31 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simon4ee

  simon4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Ве молам за помош ми треба состав за темите

  Книгата-отворен прозорец

  Само искрено другарство и трајно
   
 2. simon4ee

  simon4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  ај ве молам за помошшшш
   
 3. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  622
  Е од вакви теми искрено ми се кака ]:) Абе не губи време овде,седни и загреј го столчето,напиши сама,сигурно не си до толку проста да не можеш да сврзеш неколку реченици и да напишеш состав на зададената тема! Зарем веруваш дека некоја од феминките сега тебе ќе ти пишува состав????
  Коментаров ми беше добронамерен :P
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.341
  Леле безобразлук! Ја претеравте со темиве за состави!
  Неписмена си? Сама не знаеш да си напишеш?
  Ова не е клуб за пишување домашно! Да ти сум мајка која шлаканица ке ја добиеш, ах да знаеш само.
  И тоа што се на готово чекаш и бараш, скапо ке ти го наплати тоа животот.
   
 5. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Ај што бараш помош бараш , ама за волку лесни теми ? :fubar: :^)
   
 6. simon4ee

  simon4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  епа мене ми се тешки темиве :(
   
 7. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.341
  За грев...
   
 8. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Леле ама ја запукавте! :D Ама искрено морам да се согласам со девојките, ете земи прашај ги дома, можеби тие подобро ќе те упатат за тоашто би можела да го напишеш за книгата... Нели можеш да составиш нешто за книги и другарство?? Дај те молам погледни околу себе, види ги другарките, ќе добиеш инспирација за составот!
   
 9. simon4ee

  simon4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  фала многу за помошта
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.