1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

SOSTAV VE MOLAM ISTO E :))))

Дискусија во 'Канта' започната од smileforever, 1 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smileforever

  smileforever Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Nesto za srekata,
  so upornost do celta,
  uci od vcera zivej za denes najdevaj se za utre
  i
  postojat raboti sto ne se kupuvat so pari
  sonceto gree za site a senkata e za onie sto ja zaslozuvaat

  MOZHE POMOSH BAREM MALCE ZA KOJ BILO TEMA OSOBENO MISLAM DEKA KE SE PADNE ZA PARITE AMA NEVER SAY NEVER
   
  На LOmikol му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Јас додека да се зачленев тука и да ги препишев неколкуте наслови што ти требаат, ќе смислев барем по пет реченици за секоја од нив |(
   
  На LOmikol и lindalove им се допаѓа ова.
 3. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  А што е исто??? не разбирам :^)
   
  На LOmikol му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
 5. smileforever

  smileforever Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Ama ne me biduva za pishuvanje :))))))))) cel den mislam trazhev po net nema ako mozhe nekoj da mi pomotne arno ako ne toa e :)
   
  На LOmikol му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  па ете ти и тема за состави,и си можела да смислиш нешто,неморало да тражиш по интернетот
   
  На LOmikol му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Мислам дека мислела дека и итно :lol: Инаку додека чекаш тука на форумов некој да ти напиши состав, ти самата ќе си напишиш :)
   
  На LOmikol му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LOmikol

  LOmikol Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  20
  Што е исто мори?
   
  На L0ve му/ѝ се допаѓа ова.
 9. smileforever

  smileforever Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  mislev na ITNO ;) abe ke napishev da znaev shto ..
   
 10. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Абе дур си барала на нет ќе си напишела нешто.
  И мене не ме бива за математика ама 3-4 ваѓам на тест.
  :!:
   
 11. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  Девојче а ти 5ка сакаш да добиеш ?Да знаеме колку да се трудиме ,многу или малку ;)
   
 12. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски

  Пиши нешто за среќата дека не е се во парите, дека си богата имаш семејство, богатството не е само надворешната убавина и надворешниот изглед туку богатството во душата и паметот.
  Не се сопнувајте на ист камен, живејте за денес, ама живејте го секој ден како да ви е последен, учете од своите грешки, со парите може да се купи книга но не и знање, дека можеш да купиш облека но не и памет, можеш да купиш палати куќи но не и среќа, љубов и здравје.
  Не знам пишувај нешто...
   
 13. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.971
  Пол:
  Женски
  Веќе ако се потруди некој за 5ка да напише, па нека го напише за 5* :rofl:
   
  На MaggieTatum му/ѝ се допаѓа ова.
 14. lindalove

  lindalove Активен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  24
  Мене само не ми е јасно зошто темата е во "За форумот" :?:
   
 15. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.971
  Пол:
  Женски
  Зошто smileforever е нова членка и се брзало и немала време да прочита дека прво треба да провери дали постои слична тема,дека не се пишува на латиница и дека иако се отвара тема треба да биде барем во соодветната категорија. :lol:
   
 16. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Ја нема сега ги чита правилата изгледа или после ќе ја видиме ќе ни се пофали со составот, само да не размрда малку ја отвори темава,м ?
  :lol:
   
 17. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Ќе влече зборови од нашиве постови за во составот :D
   
 18. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.769
  Допаѓања:
  11.038
  Пол:
  Женски
  хаххахаа се изнасмеав , не може да не те бива за состави кога имаш интернет побарај ке најдеш еве зачлени се тука
  http://www.exampleessays.com/viewpaper/69511.html имаш многу есеи ке најдеш нешто да склопиш :)
   
 19. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Форумов се повеќе и се повеќе со темиве на Гламстик ми заличува :^)
   
 20. smileforever

  smileforever Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  ZNchi kakvi ste neam komentar :) Ne me biduva za pishuvanje se nadevav mozhebi ima nekoj shto znae nekoj da napishe neshto koj znael napishal blagodaram za chesnite iskluchoci a drugite da ne recam ama ke recam ponasate se kako "kucki" :) so izvinuvanje za izrazot :)) ako neznaes neshto treba da prasav koj mi pomognal FALA
   
  На Bibko му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.