1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sostav

Дискусија во 'Канта' започната од Sandra333, 7 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sandra333

  Sandra333 Нов член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Mi treba sostav za pismena :Jas i moite odgovornosti
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  22.743
  Пол:
  Женски
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
  Симболичен наслов..и кои се твоите одговорности?

  Сама да ја пишуваш домашната работа?
   
  На Papillon.Papi и QueenElena им се допаѓа ова.
 4. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.695
  Пол:
  Женски
  Кои твои одговорности девојче. Или како што би кажала мојата наставничка по биологија, паразит! Се здраво на готово земаш. Тоа не е одговорност! Како успевам јас да преживеам без да прашувам вакви прашања по форуми? Ај пробај, можеби ќе успееш...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.