Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sou ,,Josip Broz Tito''

Дискусија во 'Канта' започната од Viki vikica, 11 јуни 2016.

?

Dali mora za da se zapisish vo ovaa gimnazija treba da si so site petki od 6 do 9to?

 1. da

  100,0%
 2. ne

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viki vikica

  Viki vikica Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ............
   
 2. ЛеХелп

  ЛеХелп Нов член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  ВТФ ччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччч
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.