1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sovet ve molam !

Дискусија во 'Канта' започната од SrcexD, 13 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SrcexD

  SrcexD Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  So deckoto na 22 pravam 6 meseci a nego na 29 mu e rodenden.. isea sakam da mu kupam nesto i da mu priredam no da bide vo ist den t.e da ne kupuvam na primer 2 razli4ni podaroci..ili nesot sli4no..!! ve molam za sovet sto b mozela da mu kupam i priredam..!1 fala odnapred :D
  [mod-kirilica:31dxzdz7][/mod-kirilica:31dxzdz7]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.