1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sovet!

Дискусија во 'Канта' започната од Maktub, 29 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Maktub

    Maktub Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 април 2010
    Пораки:
    19
    Допаѓања:
    1
    Ajde decki,ako mozete pomagajte...
    Ima eden decko sto mn mi se svigja,mislam deka pocnav da go zasakuvam.Rabotata e sto se se sveduva na kompjuter i na msn..:worried: Pred nekoe vreme si priznavme i dvajcata deka si se dopagjame i togash mi kaza nekoi ubavi muabeti sto mislam deka bea iskreni i deka ne bea samo kolku da mi laskaat, no ne znam,dali se plashi,dali e nesiguren ili pa na kraj kraeva voopshto ne mu se dopagjam i ne me vika da izlezeme na kafica, ili pak koga sme zaedno, zaedno sme so drushtvo,nikogash sami i toa mi e mn glupo, nz na sto sum. Mozebi toa negovo odnesuvanje go objasnuva toa sto e vaga vo horoskop pa e mn neodlucen,ne znae sto saka..i stv nz sto da pravam.Gordosta ne mi dava prva da go viknam da izlezeme zashto sepak toj e mashkoto tuka(mozebi sum malku konzervativna,no takva sum:worried:),Milsam deka e najdobro muabet da se napravi,ama ne znam niu kako da go pocnam muabetot zashto deckoto ima 17 god, a znaeme deka mashkite pokasno sozrevaat i ne e bash dobar vo pravenje na ozbilni muabeti..nz sto da pravam stvarnoo:worried::worried:
     
  2. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.451
    Пол:
    Женски
    Па го кажа проблемот во друга тема , зошто сега отвараш нова ?
    и плус
     
  3. Maktub

    Maktub Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 април 2010
    Пораки:
    19
    Допаѓања:
    1
    zatoa sto sum nova,ne gi znaev bash pravilata,pa fala sto mi kaza,a inaku sto se odnesuva do temata sakav ushte nekoj sovet:D
     
  4. lalezzz

    lalezzz Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2010
    Пораки:
    349
    Допаѓања:
    70
    me nasmea devojce....eve dve opcii ili baraj nesto postaro ili pak cekaj da sozree maliot..
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.