1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sovet :)

Дискусија во 'Канта' започната од b.martina, 18 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. b.martina

  b.martina Нов член

  Се зачлени на:
  18 јули 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  edno prasanje devojki samo dali znae nekoja :D primav vaginaliteti veke gi doprimiv i na kontrola sum kaj doktorkata za 5 dena dali do togas smee da se ima odnosi ?
   
 2. plavushaaaa

  plavushaaaa Активен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Kако прво би ти препорачала да ги прочиташ правилата на форумот pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/,и дај ве молам без дупли (непотребни)теми ..прашањето си можела да го напишеш во seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/...така да пред да направите нешто прво добро се информирајте!!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.