Spa, Wellness, Бања - Хотели и понуди

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Pla4ka, 30 октомври 2010.

 1. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  135
  Замислете еден малку поинаков одмор топла бања,масажа,џакузи уживанција нели .?

  Затоа за оние кои не биле да не си замислуваат како би било, а тие што биле да споделат искуства и убави моменти ја отварам оваа тема.
  Пред се оваа тема треба да биде информатор за хотели и понуди од агенции каде што вие или некој од вашите најблиски престојувале .
   
  На leo-n-tina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.241
  Допаѓања:
  1.314
  Центар за алтернативна медицина и релаксација Палма Вита во Прилеп.
   
 3. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  Многу сакам, многууу.
  Аурора ги мањачам секој ден на фејсбук и уште се чудам дали е тоа реалност или си ги играат на фотошоп сликиве. Сакам да одам и да се уверам дека е толку добро. Многу е скапо, ама вреди да побегнеш од градов на еден викенд во таа бајка.
   
  На vilma, ivancekitty и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 4. Moira

  Moira Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.938
  Допаѓања:
  7.617
  На leo-n-tina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. leo-n-tina

  leo-n-tina Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  449
  Допаѓања:
  375
 6. problems94

  problems94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Зборуваш за Аурора Ресорт и Спа во Берово? :)
  Доколку мислиш на нив, слободно повели-нема да го згрешиш изборот,верувај ми. ;)
  Проверено (многу често ,преку неколку дена) :rofl:
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  1.157
  Пол:
  Женски
 8. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Како ми се оди сега на спа викенд! :( ^_^ :nod: Да се одморам од се! :lol:
   
 9. Bella2

  Bella2 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  5
  Хотел Сириус во струмица има нов спа центар преубав е ( проверено е без гајле ) :D само за цените не се секавам како беше :lol:
   
 10. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  4.118
  Пол:
  Женски
  Јас за нова година бев во Луковска бања во Србија
  Преубаво си поминав :inlove:
   
 11. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  937
  Хотел Сириус во Струмица, си вреди и за пари и за се :) Надвор од градот е малку, на мирно место е :)
  http://hotel-sirius.com.mk/
   
 12. Miss.Bass

  Miss.Bass Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  204
  Хотел Радика Маврово, светско а наше
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.584
  Пол:
  Женски
  Хотел Рамада-Гевгелија, Аурора ресорт & спа-Берово и хотел Сoларис во Врњачка бања.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  73
  Пол:
  Женски
  Aqua Spark Kosovrasti vo Debarska banja :):):)
   
 15. Neodlucna

  Neodlucna Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  819
  Допаѓања:
  953
 16. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.636
  Допаѓања:
  135.649
  Дог френдли ми се чини оти не е, немам видено ниедно куче досега тука..
  А кидс френдли е поприлично, ма да нема некоја голема занимација за децата..
  Цените 72 евра за 2 лица во работен ден, 82 евра викенд..со појадок
  Варираат, некогаш имаат понуди со попуст, некогаш пакети

  Јас живеам во берово и искрено не го препорачувам баш.. Ма да кој сака може да проба да дојде..
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Снегулк@23

  Снегулк@23 Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2020
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  171
  Пол:
  Женски
  Дали некој бил оваа година во макпетрол струга?
   
 18. Ahoy

  Ahoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  2.648
  Допаѓања:
  9.091
  Пол:
  Машки
  @Ketchup нели би било подобро темава да биде во Патувања и Одмори?

  Ти си модератор така? Да не утнав јас :lol:
   
  На Снегулк@23 и Ketchup им се допаѓа ова.