1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Special Effects Makeup

Дискусија во 'Лице' започната од Bruneta, 3 октомври 2016.

 1. Bruneta

  Bruneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2015
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски
  Dali nekoj znae kade moze da se nabavi taa kozmetika sto se koristi vo filmovite da izdvojam nekoj ,kako na primer vo Walking dead i drugi!:drunk:
   
 2. Bruneta

  Bruneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2015
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски