Squirt - Прскаш ли?

Дискусија во 'Секс' започната од Pla4ka, 26 декември 2009.

 1. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.908
  Допаѓања:
  3.374
  Дај инструкции хаха со вибратор или прсти?
   
  На beauty&beast, the drummer, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.062
  Допаѓања:
  17.068
  Пол:
  Женски
  прсти :devil:
   
  На cresa-jagoda, Davidmfo, Роберт 7 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  не сфаќам баш како се прска? дали при секое свршување? дека најчесто сум над него кога свршувам, па од кај да знам дали прска доле :D
   
  На beauty&beast, Роберт 7 и Shmizla94 им се допаѓа ова.
 4. Sannelaa

  Sannelaa Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Женски
  Мене толку ми е погоден партнерот што до сега односи без прскање не сме имале (без употреба на прстии)... За количина секогаш различно а во последно време прскам и по повеќе пати.
  Додека некој се трудат да прскат јас се трудам да не прскам зошто после односи треба генералка да правам крпи чаршави последно и тепихот беше утоп....
   
  На bigblue, Zamrzivac, beauty&beast и 6 други им се допаѓа ова.
 5. Davidmfo

  Davidmfo Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Ne pretervaj sega :) :)
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  561
  Допаѓања:
  1.757
  Пол:
  Машки
  Да не прскаш ти со црево бе златна?
  Иии да реши се прскаш или не?
   
  На piksooki, Milobebence, Flower.D и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Sannelaa

  Sannelaa Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Женски
  Од првиот до последниот коментар има година дена разлика. Со "вежбање" се се постигнува ете ви пример до каде стигнав јас само многу коцки треба да се поклопат .

  Не претерувам, ќе ми веруваат тие што го имат доживеано истото или слично☺
   
  На beauty&beast, Misskirova и sagittarius989 им се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.408
  Допаѓања:
  123.040
  На крајот- на краиштата, ич не прави разлика, дали прскаш, или не прскаш.
  Освен ако не ти е фетиш сквиртот.
   
  На piksooki, Shmizla94 и jasbi им се допаѓа ова.
 9. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  561
  Допаѓања:
  1.757
  Пол:
  Машки
  Женски шо велите,точно е ова? :^)
  vikaimimrusnicata_2048891776693002098_8496234132.jpg
   
  На piksooki, Flower.D, Brinetka и 3 други им се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.408
  Допаѓања:
  123.040
  Точно е.
  Ако не направи да се чувствуваш опуштено покрај него, ако не знае како да те возбуди, ако не знае кои се ерогени зони, ако лупа ко во дупка во ѕидот итн... нема да му сврши партнерката.
   
  На Animali, Sannelaa, Shmizla94 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. crackhead

  crackhead Нов член

  Се зачлени на:
  24 мај 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски

  дааа путката е еден водопад/чешма само е битно да се најде резервниот дел (нешто како црево за туш нз да објаснам само да не рѓоса)
   
  На Gili B. и Shmizla94 им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.428
  Пол:
  Женски
  Леле лелеее..ќе умрам уште малку и немаше да знам дека путката ми била чешма со резервен дел(facepalm):?:
   
  На coldbaby, the drummer, LoneWolfGuy и 10 други им се допаѓа ова.
 13. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
  Луда, хаха
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Ajla11

  Ajla11 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  Дали прскањето е вдушност еден вид оргазам?
   
  На Aleksandar94, Swiftie.forever и WildMk им се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.408
  Допаѓања:
  123.040
  Да.. односно, оргазмот е придружен со прскање.
   
  На senjorita-v, Spiceyourlife, didisi и 2 други им се допаѓа ова.
 16. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Убаво е чувството ја кога гледам девојката како прска пред мене, само чаршавот знае како му е после тоа.
   
 17. Aleksandar94

  Aleksandar94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Sakam koga devojkata prska pred mene:)
   
 18. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.198
  Допаѓања:
  8.163
  Пол:
  Женски
  Нема ми се случено ова
  Мех ху керс
   
  На beauty&beast и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 19. beret

  beret Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Јас уживам со сопругата секојпат кога таа же сврши,сакам да биде задоволна и среќна :)
  Е сега тоа сквиртот шо го викате,на порничите често има фејк сквиртови така да не гледајте инструкции од секаде,иначе тоа се случува кога жената е ептен возбудена
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Sanii princeza

  Sanii princeza Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2016
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  53
  Јас исто имам партнер долго сме заедно и немам проблем околу темава која е започната . Дури и тој го обожава тоа и нашиот сексуален однос неможе да помине без да прскам и тоа повеќе пати утоп сме и двајцата и преубаво ни е . Очигледно е дека го имам совршениот до мене . Не само што ме исполнува само на тој начин туки општо конкретно на секое поле .
   
  На beauty&beast, the drummer, Lolipop23 и 4 други им се допаѓа ова.