Squirt - Прскаш ли?

Дискусија во 'Секс' започната од Pla4ka, 26 декември 2009.

 1. Fancy_Nency 22

  Fancy_Nency 22 Активен член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Јас секогаш свршувам со прскање ,дури и кога мастурбирам сама.Воденам се:пижами,чаршафи.На некој гледам му е тешко да го достигне врвот а јас барам начин како да си го смалам нагонот.Би пиела дури и апчиња за да не прска толку.
   
  На diskreten32, Gentle Man, Алек Карпош и 8 други им се допаѓа ова.
 2. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.209
  Допаѓања:
  1.517
  Пол:
  Женски
  Никогаш не сум дошла до тоа.
   
  На diskreten32 и Arjanit2021 им се допаѓа ова.
 3. Fancy_Nency 22

  Fancy_Nency 22 Активен член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Треба Г точката да ја погодиш.
   
  На diskreten32 и Arjanit2021 им се допаѓа ова.
 4. ТрагачПоНадеж

  ТрагачПоНадеж Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2017
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Машки
  Доста тролаш аман.
   
  На SandraPink, Konfetka, MarianaBT и 6 други им се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.152
  Допаѓања:
  195.710
  Оти мислиш дека трола?
  Имам другарка што сквирта при свршување.
  Секогаш.
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ТрагачПоНадеж

  ТрагачПоНадеж Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2017
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Машки
  Ама читај и ги мислењата аман.
  Па и она од Битола па ја браниш :D
   
  На MarianaBT и Снегулк@23 им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.152
  Допаѓања:
  195.710
  Не знаев дека е од Битола.
  И шо е проблемот со мислењата?
  Ги прочитав.
   
  На Fancy_Nency 22 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Pamuk

  Pamuk Активен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2021
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  12
  Тие што знаат да прскаат дали е тоа со многу млаз како на филмовите или само мокрење малку?
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.152
  Допаѓања:
  195.710
  Секакви има.
   
  На GirlVolley и Saren petel им се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.017
  Допаѓања:
  148.481
  Пол:
  Женски
  Не само што има секакви туку имам приметено дека некогаш може да е така а некогаш онака..
  Сакав да речам дека не е само што секакви не има, туку дека истите жени можат различен исход да имаат во 2 различни партии


  Ок:sweat:..се искажав а да не е вулгарно:rofl:
   
  На Снегулк@23, WildMk, Pamuk и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Leat

  Leat Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2016
  Пораки:
  439
  Допаѓања:
  870
  Пол:
  Женски
  Некогаш сквиртам, некогаш не.
  Поретко се случува да сквиртнам ама не ми е нешто особено, правам неред во кревет само...

  Сум имала многу подобри и посилни оргазми кога не сум сквиртала ама во секој случај интересно, првите 2-3 пати, и толку :D
   
  На Fancy_Nency 22, Vladus, Gentle Man и 2 други им се допаѓа ова.