Squirt - Прскаш ли?

Дискусија во 'Секс' започната од Pla4ka, 26 декември 2009.

 1. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  vaka aj i jas nesto da napisam :D kako prvo i prskanjeto se uci a e mnogu top custvo ko sto odredeni licnosti kazaa najdobro e prvin da probate doma ima i klipcinja no i dosta pisani stvari kako moze da go potiknete toa kade i kako da go namestite vie prstot ili vasiot partner, no vnimavajte kade go praktikuvate, ako ste doma kaj partnerot za da na kraj ne mu ostavite voden krevet na koj treba da spie :lol: :rofl: ako gi pronajdam klipcinjata ke vi gi ostavam na forumcevo :$ probajte i uzivajte ludo e :) :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  хахахаха ја сум црево :$ :$ :$ многу често прскам,многу многу...значи вака со SQUIRT фрката е 2-3 мин пред да доживееш оргазам прскаш т.е вадиш цвекиња е работава :D и мн јасно дека оргазамот е многу силен, имам слуцаеви и кога не сум прскала, па оргазамот не е толку јак, како при прскање... до сега што сум прскала било при триенње на клиторис, само еднаш вагинално т.е додека пенетрирал у мене , тоа е нешто шо никад нема да го забораам и се молам барем уште еднаш да ми се деси хахахаха... дечко ми ми има кажано дека прв пат ова му се дешава со девојка, и дека мислел дека е лажно коа глеал на порно...али сепак се има бад сиде, а овдека е шо креветот е вода ломммм :envy:
   
 3. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  ^^^ па практикувај на паркет :lol: се надевам дека нема да се подигне. бар нашиот не се подигнал. :lol:
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  хахахаах ние пешкири по 2-3 ставаме тоа е поплавиии :rofl: :lol: :tmi: а за паркет не сум пробала уште хехехе позз :*
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  а и тебе ти се дешава ??? :D
   
 6. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  еј кути али баш е непријатно затоа што дечко ми живее со неговите. и замисли после поплава да му влезат во соба. :lol: :lol: да пешкири под тебе или паркет тоа е последно земи после пребриши паркетот, вака кревет малку незгодно нема после спиење, колку ли пати сме сушеле со фен хехехе :lol: :lol:
   
  На Katiija му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  хахаахахахаах не ме потдсекај...коа бев кај дечко ми знаеш се ***** и тоа прскало шо прскало, и после некој ден мајка му мења постелнини, да пере, крева јорган, шо да види, леле трга чаршав, пустово флекосано хаахахаахахахаххаах вика што е ова, ја у тој момент гитла да ме нема на тераса :$ :$ :$ и се насмеа само свати жената, толкави магариња сигурно не се измочале у кревет хахахахах брукиии леле :* а и ние некад со фен, хахаахаххахахаха луди сме брат
   
  На Katiija му/ѝ се допаѓа ова.
 8. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  317
  само ке си кажам „луди сте„ во позитивна смисла :rofl: :D :)
   
  На zoltan му/ѝ се допаѓа ова.
 9. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  ^^^^ па што да прајме кога ни доаѓа :lol: :lol: :lol: освен да тушираш некој :lol: :lol:
   
 10. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  хахахаах ама не се контролира тоа сонц :rofl: до душа не го ни осеќаш коа шприца, :talk: хахахах
   
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  па ја тоа му викам на мојов зимај шампон :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 12. pravnickaElena

  pravnickaElena Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  linkot za dokumetarecot molamm
   
 13. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  сакаш да видиш као изглеа? пиши на секоја порно страница squirt или squirting ке ти отвори ;) :rofl:
   
 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  девојки ја читам темата и не можам да сватам што уствари прскате... :?:
   
 15. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  тоа е течност која нема боја ни мирис ни вкус :lol: отвори ко што кажаа некој порнич кај што женско прска ќе видиш како сето тоа изгледа :lol:
   
 16. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  ќе се извади од памет :$ :rofl:
   
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  ха ха де стави линк баш да видам.....па ќе кажам што мислам.... :lol:
   
 18. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  ај ке ти пуштам во лп незнам дали смее тука ок па дади си мислење :lol:
   
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  ок важи!!!! :D
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  лелееееееееееееееееееееееееееееее......
  луѓе јас го гледам ова како што ми кажа карак од 7 мин....и се смеев на цел глас.....прв пат го гледам ова......прво си викам ваа се помоча.......шо не ми е јасно од кај иде таа течност од внатрешноста па нели е мочка....мене до сега вакво нешто ми се нема случено.....ме знаима какво е чуството на ваков оргазам....
  п.с останав занемена :tmi: