Squirt - Прскаш ли?

Дискусија во 'Секс' започната од Pla4ka, 26 декември 2009.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  чуството не се опишува!!!!! бтв 2-3 мин пред да доживееш оргазам ова ти се дешава :D и после леташ од задоволство, еве карак ја остаам нека ти дообјасни :lol: :lol:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  annnni можеш ли да ми го пуштиш и мене зашто појма немам што е работава? :)
   
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  се смеам како луда....само немој да се навредиш не дека тебе ти се смеам туку на случката!!!
   
 4. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  не не е мочка :lol: тоа е тоа што го викаат сљуирт и мене пред да ми се случи мислев дека е фото монтажа или дека моча но тоа нема ни боја ни вкус ни мирис :lol: :lol: само чуството е прекрасно и се постигнува со потполно опуштеност. мене ми требаше година дена сексуално искуство за да го постигнам :lol:
   
  На Milan444 и zoltan им се допаѓа ова.
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  година дена?? од одма при петинг хахахаахах леле а прва реакција да дечко ми лелееее бебе прскаш ииииии лелеееееееее(пошо сме збореле за оваа тема ама не верувавме дека е реално ни ја ни он) а ја у делириум му викам шо шо хахаха :$ и додуша јас прскам само коа ме трие по клиторис... ;( значи вагинално само 1 ми се десило, а ти карак?
   
 6. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  и вагинално и преку клиторис но повеќе преку клиторис али ако сакаш вагинално повеќе јас имам една финта секогаш ставам перниче под мене и се фаќа убав агол :lol: :lol: :lol: и прска изгледа удира и го стимулира на таа висина незнам кај мене е топ :lol: :lol:
   
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  хахаахах ке пробам :D јас тогаш коа ми се деси вагинално бев напалена ама не можам да ти објаснам некако подруго од сите пати, може за тоа ми се деси вагинално да прскам, ама ајде со перниче ке пробам :D :D :D :D дај боже финтава да фати и на мене хахаахах :*
   
 8. realisticna

  realisticna Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  девојки де дајте тоа линковите?!!
  :wasntme:
  леле морам и јас да пробам ова!!!! :$
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  annnni незнам што се случи дали ти стигна лп што ти ја пратив или не, кај мене стои во „се испраќаат“ :?: леле луѓе неможам да си поверувам уште дека и ова постои... леле се пресмеав :D малку гадно беше, да не знаев ќе мислев дека се моча типката ама пред тоа има пиено многу течности :lol: хаха денес се на тоа ме потсетуваше, чешма кај што видов кај што течи се потсетив и си се смеев сама :rofl:
   
 10. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  317
  девојќи мене денес ми се случи ова за првпат,меѓутоа се преќинав бидеји ми беше страв да не е м****** бидејќи му ѓи видов рацете на дечко ми целите мокри леле се исплашив :lol:
   
 11. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  43
  Девојќи,дајте бе тоа линковите. Да се проба,да се доживее. Во пораки ги праќате?
   
 12. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.323
  сонце пиши на гоогле seehersquirt.com ќе ти отвори една стр со слики .... или на било која порно страница пиши на search female squirting или само squirting
   
 13. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.066
  Пол:
  Женски
  ептен е добар ...стварно
  и долу е баш како секоја од нас би посакала
  петинг галење предигра
  сме пробале СЕ анален орален сајбер секс, секс со играчки ...долг е списокот
  и после цела година јас никако да свршам
  ете еднаш блиску бев ..почуствував згрчување на вагиналните мускули како после интензивен орагазам кога се самозадоволувам ..но ништо
  со саати се трудел и да не испадне да се разочара ..често се случува да излажам дека беше големото "О"
  незнам зошто е тоа така ..само знам дека во мене е проблемот ...
  цело време ми е преубаво но никако да свршам ..а тука гледам некои од вас дури и прскале
  некој совет молам како да се подобри ситуацијава ,очајна сум... :|
   
 14. lavica24

  lavica24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  4
  hahahha ne mi se veruva...vcera pisav na temata orgazam da ili ne..mislejki deka ova e mojot problem...i edno devojce mi ja posoci ovaa tema od forumot...i dosega sto procitav gledam deka ne na sekoja devojka i se slucuva ova...
  poso mene mi se slucuva (skoro sekogas koga imam odnosi so decko mi) jas mislev deka e problem i sekogas se stiskav i ne dozvoluvav da odam do kraj...cuvstvoto e navistina pre pre preubavo i plus ste pocuvstvitelni i ponapaleni odkako ke vi se sluci toa...samo edno moram da vi kazam...poso mene sekogas mi se desava toa...malce iam problem so cistenjeto...kolku i da e ubavo cuvstvoto koga vi doaga kulminacijata pravite lom okolu sebe...zatoa ke vi preporacam peskiri pod vas...ako na nekoja i se slucuva toa...
  a sto odnesuva do pozi za da go doziveete toa..mozam da vi preporacam nekolku...sekogas pogolemo draznenje imam i vednas mi doaga da squirt(valjda taka se pisuva) koga ja pravime pozata lazica...odnosno legnati sme na strana...druga poza koja nema sansi da ne vi deluva e ovaa: sednete so zadnikot na krajot od krevetot...masata..stolceto(seedno) decko vi neka klekne na kolena i neka navleze vo vas...vie opustete se i legnete na krevetot na grb....ovaa poza nema sansi da ne vi uspee..garantiram!!!!
  treta poza: pocnete so misionerskata i poleka stavete gi vasite nose na ramenjata na partnerot a toj neka se ispravi...i od ovaa poza nema utka..samo moram da ve predupredam deka dokolku ne ste imale dovolno predigra i razlicni pozi i ako ne ste dovolno nadrazneti ovaa poza ke vi donese i te kakvi bolki...
  4ta poza so moze da ve dovede do ludilo e..pocnuvajki od doggy poza poleka dodeka e toj seuste vo vas pocnete da legnuvate na stomak. na toj nacin vie ke lezite a toj ke penetrira podlaboko i podlaboko vo vas...
  ako nekoj ima nekoi prasanja vo vrska so nesto plus okolu ova slobodno neka me prasa...
  opustete se i uzivajte a orgazmite ke vi doagaat kako eksplozii eden posle drug na sekoi 2/3 minuti:)))
  p.s cuvstvoto e malce cudno pribidejki vi se pojavuva potreba da odite vo wc...za da ja izbegnete taa zabluda pred seksot izmockajte se:)
   
  На Nena13, GreenEyedBabe и Pla4ka им се допаѓа ова.
 15. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  337
  ахххахха си најдов тема и јас прскам хахахахах чувствоте е фулл незнам неопишливо во тој момент ништо не гледам пред мене.ама ај некој не ми ги пуште линковите во лична порака не сум видела досега нешто такво.....мојот дечко одсекогаш посакувал нешто такво и сега кога јас сум таква многу е среќен,мислам дека сите машки се палат на ваквото женско свршување хаххахахаах....
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Дечки дајте бе и мене ми пратите во ЛП таков линк да видам баш што е тоа :lol: :lol: :^)
   
 17. lokna32

  lokna32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Uf toa svrsuvanje(prskanje) mislam deka takov orgazam ne se zaborava cuvstvoto e preubavo bukvalno voda tece od vas a vie letate vo nebo od ubavoto cuvstvo. Devojki pomucetese malku zaa da vidite sto e ubavo, ama zatoa peskirot ne go zaboravajte kade i da ste ;)
   
 18. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  ок ај да не праќаме се надевам дека сите гледате порничи. па на било која порно страна во пребарај пишете сквирт и ќе ви ги дадат сите клипчиња во кој има :lol: :lol: бар јас така си гледам :lol: :lol:
   
 19. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Карак и јас така ,што ми е интересно си пишувам горе и после со ред се глеам :D :D
   
 20. lavica24

  lavica24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  4
  да да, ептен е убаво Чувството. само нормално ако си доволно информиран за да не дозивееш шок ко што ми се случи мене првиот пат хахахха