Squirt - Прскаш ли?

Дискусија во 'Секс' започната од Pla4ka, 26 декември 2009.

 1. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  4.009
  Допаѓања:
  203.400
  Пол:
  Женски
  Јас сe додека денеска не прочитав лични искуства за Squirt, мислев дека е измислица на порно индустријата. :lol:
   
 2. Decibel

  Decibel Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2010
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Машки
  тачно,сите машки сакаме сквиртање ;)
   
  На Yipman2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  леле бре луѓе као тоа прската...зошто јас не сум една од тие среќнички..................ама пааааааааааа. ]:)
   
 4. elenac

  elenac Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Ви благодарам некои работи не ги знаев но сега ги нау4ив ;)
   
 5. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  138

  EEEE Лавица ти си навистина лавица :clap: браво а јас стварно ке си плацам ;( несака и несака да прсне епа веке незнам се пробавме вака така перници пози нисто нема спас за мене криво ми е сакам да поплавам се :D е да бесе така лесно нели .
  Стпо ми преостанува да се радувам кога ке прочитам дека некого ова стварно му се случува . :clap: :clap: :clap:
   
  На alisa222 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Trikson

  Trikson Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  34
  ...а баш се мислев да ја откачам девојката, пошто изглеа или ја сум слаб љубовник или она нема капацитет на секс фрик, па да и се слу4ува тоа...хмммм...

  пс.која глупост, како да е тоа нај-важно во сексот...
   
 7. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  169
  Е ова сакам да го искусам некогаш ама онака да си бидам опуштена,а не да се напнувам за да го остварам ова задоволство. ;) Но не секогаш..барем еднаш да го доживеам :?:
   
  На Zlate му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Unnaa

  Unnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  40
  Ааааааааааа па сакам и јас ова да го можамммм :$
   
 9. rajkovic

  rajkovic Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ke pocnam od pocetok ! Mnogu se interesirav na ovaa tema i slucajno vidov kako toa se pravi namerno. Znaci najprven treba da probate so samozadovoluvanje dali ke vi uspee :D ako vi uspee togas, ke vi uspee i za vreme na sexot. Znaci koga ke vi dojde vremeto za da svrsite (ona ubavoto) togas opustete se i napnete kako da odite vo wc ( znam deka e smesno no vistina e ) i odednas koga ke se spoi ubavoto so naponot ... ete vi prskanje, samo dodeka go pravite toa postelete pod vas krpa ili carsav probajte pa pisete da vidime dali vi uspealo , a ke vi uspee :D
   
 10. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15
  Вчера ми се случи тоа два пати :) Беше необично чувството.. освен тоа што направив лом, се чувствував ко да сум трпела месец дена да мочкам, па сето тоа наеднаш излезе од мене хахаха...
  Малку непријатно чувство морам да признаам.. помислив дека го измочав целиот кревет, ама сепак не мирисаше ништо и беше безбојна течноста, со што сконтав што ми се случи хаха
  Најчудното во сето ова е што и јас и дечко ми сме почетници, само неколку пати сме имале односи и искрено не знам како успеавме.. воопшто не ни планиравме можеби затоа лесно ни успеа.. :)
   
 11. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  317
  Дали некој знае да објасни каква е оваа течност,од каде доаѓа и од што е составена :?:
   
 12. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  17
  Здаво девојки
  Ги прочитав вашите постови во врска со прскањето при сексуален однос.Како машко и јас ќе ви кажам едно вакво секс. искуство.Имено, со девојката сум во врска околу 3 год. и имаме редовен секс, имаме испробано се живо и диво во сексот- се експериментираме што ќе ни летне во нашите глави.Со девојката ми се има случено неколку пати да доживее повеќекратен оргазам, арно ама ни се случи да ме има поплавено. Незнам како се случи, дали од позата(мисионерска беше колку што се сеќавам) или девојката премногу беше надразнета или напалена нз. , важно целиот бев мокар кога свршуваше и многу пиштеше ми беше малку непријатно да не не слушнат комшиите(живеам во стан). Не само срамните влакни што ми беа утоп ќе ви кажам дека и целата постелнина на лежајот беше цела мокра, како девојката да се помочала врз мене. И покрај тоа што таа беше пресреќна од сексот, приметив дека како да се осети засрамена. Постелнината не доби никаква боја и мирис, што и олесна на девојката, кутрата таа си помислила додека и било преубаво се помочала без да сака врз мене. Искрено да кажам дека мене ми беше уникатно чуството, за првпат ми се случи и фантастично , самиот си помислив дека многу сум ја усреќил неа или да речам сум и ја погодил Г- точката, кој е најсебилниот дел на вагината и кога се погоди таа точка женската цела трепери, да не речам полудува од среќа(барем таа така ми се исповедува). После ова необично искуство си имаме едно наравучение, кога се сексаме најмалку 2 пешкира под нас за секој случај :D :emo: :inlove:
  Поздрав, ви посакувам и на вас да ви се случи вакво необично свршување и ако сте го доживеале пишете ми на лп или како било напишете пост, како што мислете така направите :*
   
 13. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  5.034
  еве една статија која ја најдов на нет
  со сквирт огазмот се чуствувам како ?
  squirting от е јасна ејакулација без мирис и сладок шампањ што е принуден од уретрата и најчесто е придружена од страна на целото тело. тоа е неспоредливо со нормалните вагинални оргазми. на целото тело сквиртот може да се постигне едноставно со стимулирање на г-точката и клиторисот

  a. течноста која излегува во текот на Squirting излегува од уретрата, исто отворот од каде што урината е пуштена на слобода, но тоа не е урина.
   
 14. Lebedev

  Lebedev Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  36
  KAKO DO SQUIRT, ili poinakvoto svrshuvanje...???

  Zenski veke go postaviv ova vo --intimni prasanja-- ama slab e odzivot, pa resiv da napravam tema. znaci devojka mi nema problem so svrshuvanje. vo prosek po 5pati... no. pred nekoj den procitav deka nekoi od vas osetile pogolemo zadovolstvo nareceno SQUIRT... e sega i devojka mi me sece nekat u seks, posto i se idelo u wc, a toa mozno e da e navestuvanjeto na pogolemoto zadovolstvo, posto takvo bilo custvoto, no ako se prodolzelo so penetracija se ispustala nekoja prozirna tecnost u golemi kolicini, i pricinuvalo golemo zadovolstvo. ona prv pat slusa za ova, ama jas sum epten uporen i sakam da i pruzam maksimalno zadovolstvo... fala na sovet - pozz - L.
   
 15. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.506
  Алелуја се просветлив! =) Два пати ми се случило ова, но јас и `либето ми` :) врска немавме што се дешава...Ај што целиот кревет беше мокар, туку чувствував дека прскам :?: незнам како да опишам како машки да ејакулирам многу беше истрипано стварно поима немав што се случува. Мислев дека не сум во ред, дека ми е рипнат тестостеронот незнам :) сега многу ми олесна.
  бтв. чувството е необјасниво :)
   
 16. femina.sk

  femina.sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  144
  Да бидам искрена мене речиси секогаш ми се дешава,и првпат читам тука за тоа..И сум приметила дека не уживам во оргазмот додека мислам други работи и не сум сконцентрирана..Знам да правам лом во креветот,сепак чувството стварно е необјасниво :x
   
 17. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  И ја го имам доживеано овој оргазаам..и мене ми беше чудно првпат мислев дека сум се измо*кала...секогаш можам да го доживеам кога е он одозгора (мисионерска) ама па не ми се ич свиѓа таа позаа кога не сум доволно опуштена и запалена цело време ми иде како да мо*кам и не го сакам тој осеќај ама на ептен запалено е оваа е права поза која води до дообар оргазам..еве сега летово со прсти го доживеав овој оргазам..со прстите на дечко ми и поубаво ми бешеееее..уффф јако бешее..ммм
   
 18. Rocco

  Rocco Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  (мислењето е избришано од модератор)

  Опомена пред исклучување:
  Не толерираме вулгарност на овој форум. Прочитајте ги правилата.
   
 19. delvi

  delvi Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.289
  Пол:
  Женски
  незнам дали е ова за овде но ми се има случено од кога дечко ми ке сврши , се разбира надвор од мене, кога ке се избришам од мене има течност слична како сперма.и сега незнам дали е течноста од мене или некако свршува во мене без јас да знам..ама пак го осекам и знам дека свшува надовр од мене..можно ли е и женската течност да биде слична како спермата, лигава густа и да се прави како грутки :tmi:
   
 20. uporen

  uporen Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  seuste ne ste se nasle na vistinskiot izgleda...
  [mod-kirilica:bpjvwapc][/mod-kirilica:bpjvwapc]