1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Squirt?

Дискусија во 'Канта' започната од slonka, 5 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slonka

  slonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Koj go ima doziveano?
   
 2. slonka

  slonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  кој го има доживеано?
   
 3. slonka

  slonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  па тоа прашав дали го има некој дожиевано и какво е чувството
   
 4. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  573
  Прекини да тролаш, ова е веќе втора тема што ја забележувам од тебе кај што тролаш ненормално.

  А и плус веќе има ваква тема.
   
 5. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  746
  багув4е ај и тука клуч те молам биди побрза и креативна не дозволувај дупли теми да се создаваат :* :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.