1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Srekno e zaljuben i sto sega?

Дискусија во 'Канта' започната од nanex, 22 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nanex

  nanex Активен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  veke podolgo vreme ima zenska i ja saka no ocigledno i jas nego i stvarno neznam kako da go zaboravam
   
 2. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Оваа можеше и овде ljubovni-problemi/ да го напишеше, ке ја најдеше соодветната тема ..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.