1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Stitchers (2015)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од SweetHeart12, 18 февруари 2016.

 1. SweetHeart12

  SweetHeart12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2014
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  Има ли некој што ја гледа оваа серија? Почната е од 2015, и веќе има една сезона. Првата епизода од 2 сезона ќе се емитува на 22 март. (Извинете ако веќе има тема а оваа серија) 12743864_1680098765563274_2920089374979430254_n.jpg 12745717_1680128935560257_1217837904033745606_n.jpg