1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto ako vrskata e homoseksualna???

Дискусија во 'Канта' започната од shane-lw, 23 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shane-lw

  shane-lw Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  dali bi se otkazale od licnosta vo koja ste zaljubeni ako taa e od istiot pol kako vas?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.