sto da napravam

Дискусија во 'Канта' започната од simpaticnaa, 29 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  vaka mojata najdobra drugarka vo posledno vreme mnogu me nervira..vaka imame drugar toj ni e najdobar i na dvete i koga sme jas i toj skarani taa sekogas e na negova strana (i da sum jas vo pravo taa e na negova strana),koga nesto i zboruvam sekogas go gleda nego,jas i zboruvam bitno taa zboruva so nego....ednas mi kaza ajde da odime i jas i kazav cek 5 min..bev podgotvena i kazav ajde vo toj moment toj doagjase i malku zastana taa mi kaza cekaj i koga toj trgna i nie trgnavme....sakav da i kazam no taa ne bi go prifatila toa,bi negirala....i sega jas sto da pravaaaaam ????:(
   
 2. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.034
 3. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  Јас ништо не разбрав од напишаното.
   
 4. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  ne znaev pogledni koga se zacleniv!!!
   
 5. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.034
  Не реков ништо лошо само дека има таква тема... ;)
   
 6. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  kako nerazbra?jas ubavo napisav
   
 7. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.545
  Дали си сериозна??? Зар е возможно такво невидено зло да ти се случува??
  Па ве молам претеравте со темиве, форумов ја изгуби секоја смисла!
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 8. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  zimi se e vistina seto toa sto go napisav
   
 9. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.545
  Не верувам, нема шанси да е вистина |(
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  zimi se ako sakas veruvaj bidejki navistina e se vistina...jas samo sakav na nekomu da kazam da mi olesni
   
 11. DebbieLegg

  DebbieLegg Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  359
  Ма то је немогуЧе, сериозна си ?
  јас не верувам дека може да се деси вакво нешто,скраја било ;(
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  8.906
  Пол:
  Женски
  Е доста е со ваквите теми, точно форумот ја изгуби својата смисла. Јесте дека форумот може да се користи како место за совети, ама претеризам е ! Ајде сфативме дека се зачлени само за да добиеш совет, ама ти не си разгледала низ темите, ниту си ги прочитала правилата, а бараш совет на нешто што нема врска со животот, нешто што не го разбираме!
  Канта или клуч и да не продолжуваме со коментарите... :x :x
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 13. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  da se zacleniv za toa bidejki na nekogo morav da go kazam ova!
   
 14. DebbieLegg

  DebbieLegg Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  359
  Ама стварно ли ?
  Или само не потресуваш овде ?
   
 15. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  zimi se najmilo e vistina
   
 16. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  8.906
  Пол:
  Женски
  А што сакаше да и кажеш во тие 5 мин на твојата другарка девојче? Не си се изјаснила... или јас не сфатив.... :fubar:
   
 17. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  jas sakam da i go kazam toa i se obidov no taa kje negira i kje veli deka ne go pravi toa
   
 18. DebbieLegg

  DebbieLegg Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  359
  Ама не, не е можно.
  Имаш 19 години ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.