1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto li se desava posle smrta

Дискусија во 'Канта' започната од zombi, 4 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zombi

  zombi Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  18
  Sto li se desava posle smrta cesto se prasuvam dali covek koga ke umre lebdi nad nas ne gleda deka zalime saka li da stapi vo kontakt so nas kade li odat dusite uffffff
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  481
 3. zombi

  zombi Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  18
  i kako da ja izbrisam temava:))))))))))))))))))))))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.