1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto mislite za Polyvore?

Дискусија во 'Канта' започната од Elena-97, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.107
  Polyvore e edna mnogu interesna modna strana kade sto mozeme da kupuvame no i da kreirame kombinacii od obleka.Jas sum veke zacleneta 9 meseci i moram da kazam, interesno mi e.Toa go pravam koga nemam zanimacija vo momentot i pri toa razgleduvam razlicni parcinja obleka. Yeah,I'm a fashion addict ;) Mozete da pravite grupi,da lajknuvate i da komentirate na razlicni setovi od drugi korisnici. Za mene e zabavno :) Ako nekoi Feminki se imaat zacleneto na Polyvore neka me adnat za prijatel tuka http://www.polyvore.com/cgi/home?id=1980865
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  moda-i-stil/polyvore-t4936/
  Веќе постои таква тема. Те замолувам да ги прочиташ правилата на форумот за отворање на нова тема и пишување на мислење. И пишувај на кирилица,
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.