1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sto ne vi e jasno?

Дискусија во 'Канта' започната од majaaa, 5 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. majaaa

  majaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
  tuka pisuvajte za se sto ne vi e jasno?
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.503
  Допаѓања:
  22.881
  Пол:
  Женски
 3. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Не ми е јасно, оти даваат огласи за работа колку за формалност, и пак си ставаат нивни познаници, а јас секој момент да гледам во телефонот дали ке ми зазвони, и маил да проверувам на секоја минута :@
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Не ми е јасно зошто се отвораат нови и непотребни теми?! И тоа во категории каде што не припаѓаат. Маја, не знам која ти беше поентата на темата, но доколку нешто не знаеш а сакаш да прашаш и дознаеш, Сенза ти даде линк, слободно прашај во таа тема. Инаку насловот на темата и пораката се пишуваат на кирилица. А воедно доколку не си ги прочитала правилата на форумот, те замолувам да ги прочиташ. pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/

  Поздрав. :hai:
   
 5. majaaa

  majaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
 6. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.503
  Допаѓања:
  22.881
  Пол:
  Женски
  О.К, сега веќе знаеш и те молам потруди се да пишуваш на кирилица :)
   
 7. majaaa

  majaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
  ок од сега само кирилица :) :)
   
 8. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.503
  Допаѓања:
  22.881
  Пол:
  Женски
  БРАВО :rock:
   
 9. majaaa

  majaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
  :* :* :* :* :* :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.