1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sto posakuvate

Дискусија во 'Канта' започната од nake-mirce, 7 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nake-mirce

  nake-mirce Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  сто си посакувате во моментов додека седите пред пц??
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.