1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto se slucuva?

Дискусија во 'Канта' започната од LoVeeeYoU, 22 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoVeeeYoU

  LoVeeeYoU Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Devojki.... imavme odnosi on svrsi u mene trebase da ostanam bremena no ...sto se slucii...pred 3 dena mi dojde menstruacija ...ne razbiram ne mi e jasno kako moze toa da se sluci...kako sto sum zapoznaena so toa mislam deka posle od kako ke dobies menstruacija nemoze da si vo faza na bremenost..... ako nekoj znae neka mi go kaze svoeto mislenje ...pozdrav do vas
   
 2. LoVeeeYoU

  LoVeeeYoU Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  daj devojki kade ste ....neka mi pomogne nekoj so svoeto mislenje ve molam
   
 3. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  145
  девојко не сите можат од првин да останат трудни ние со вереникот се обидуваме веќе 4 месеци па секој месец сме разочарани...не грижисе се надевам дека во скоро време ќе останиш трудна... ;)
   
 4. LoVeeeYoU

  LoVeeeYoU Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  da i ti si vo pravo .. ti blagodaram
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.364
  Допаѓања:
  63.380
  Пол:
  Женски
  Има многу теми во подфорумот Бременост во кои може да се информираш.
  И те замолувам да пишуваш на кирилица. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.