1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto so krvta na carsavot posle prviot odnos?

Дискусија во 'Канта' започната од LadyAnita, 13 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyAnita

  LadyAnita Активен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imam decko 1 godina razmisluvame za seksualni odnosi ama ne znam dali ke mi potece krv. ako mi pretece sto so carsavot? zatoa sto ne bi sakala negovite ili moite roditeli da vidat takvo nesto. :(
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.401
  Пол:
  Женски
  Ако ти претече млекото, ќе изгори лончето ;)
  Ништо, после имаш две опции, или да го запалиш чаршафот во када или дечко ти да го обеси чаршафот надвор на жица да го видат комшиите.
  И да го переш џабе ти е, ако ти дојде Хорејчио одма ќе ве разоткрие, затоа не си играјте, живот е во прашање.
  Но кога подобро би размислила, кај сте чекале една година, почекајте уште една-две години, можеби тогаш нема да поставуваш вакви бесмислени прашања.
   
  На kravce и Annath им се допаѓа ова.
 3. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.966
  Пол:
  Женски
  Скришно испери го ја викам...
   
 4. Kalina1

  Kalina1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  37
  Kako mozes takvi glupavi prasanja da postavuvas, ili isperi go, ili stavete nekoj peskir pod vas da ne ti protece na carsafot.
   
 5. Mama25

  Mama25 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  10.957
  Пол:
  Женски
  Мслам дека треба да го чуваш на скришно место за успомен или па да му го дадеш на дечкото. И никако да не кажуваш на никој кај си го скрила :x
   
 6. Spell

  Spell Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Женски
  Ќе земеш некое малецко шишенце, ќе си ја собереш крвта и ќе си ја чуваш за спомен. Така ние правевме, не знам вие какви адети имате.
   
 7. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.067
  Допаѓања:
  199.255
  Пол:
  Женски
  Исечи ја дамката и урами го парчето... за успомен и дуго сечање на губењето на невиноста 8)
   
  На slavica999 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.334

  :o Испери го на рака
   
 9. veronikaveronika

  veronikaveronika Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2011
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  132
  Ма дај... :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.