1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto za rucek?

Дискусија во 'Канта' започната од VladeMila, 3 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. VladeMila

  VladeMila Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  430
  Допаѓања:
  8.514
  Пол:
  Женски
  Sirnav,nemozev da vidam dali ma vakva tema,muabetot e sto za rucek,idei i soveti...
  Nekako sve mi se vrtat jadenjava,2 dena corba(gravce,leka,grasak itn itn),pa nesto przenko-pecenko,pa pak corba.
  Dajte ideji..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.835
  Допаѓања:
  60.641
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.