1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

stotuku ostavena

Дискусија во 'Канта' започната од stefaneli, 4 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. stefaneli

    stefaneli Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 мај 2011
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    17
    vo brak sme pola godina i se uste ne sme pravele svadba a vo vrska bevme 6 godini pred da ziveeme zaedno,trebase na prolet ama kojznae dali i ke se sluci,super ni bese ziveenjeto zaedno se do pred edna nedela koga se podnapivme dvaicata i pocnavme doma da se karame potoa toj me udri i jas mu vrativ a tuka bese prisutna vo to moment i majkamu koja zivee so nas zaedno,pocnav da go navreduvam so grdi zborovi,mi rece da si gi soberam stvarite i da si odam vo 4h sabajle,dojde vujkomi me sobra,cekam cela nedela doma se uste ne sum kazala zosto ne mi zboruvaa oti se omaziv za nego zatoa sto e postar 17god od mene,bea protiv da sum so toj covek,krijam od niv se nadevam ke se smirime,samo bratmi znae i insistira da se smirime da ne pravime idi mi dojdi mi,neznam dali ke se predomisli a zboruval kako me sakal i mu bilo zal a ne mozel da mi oprosti za navredite i samarot sto sum mu go udrila pred majkamu,sega taa i sestramu se sigurno najsrekni bidejki bea ljubomorni zatoa sto se mi udovoluvase,skrsena sum od bolka ne jadam cela nedela ne spijam samo na dijazepam sum,pretesko mi e,pisete vase mislenje ili ako imala nekoja vakov slicen problem,pomos i pozdrav do site
     
  2. Shoe-Gal

    Shoe-Gal Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    368
    Допаѓања:
    178
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.