1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

stram mi e !!

Дискусија во 'Канта' започната од meesterleighton, 28 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. meesterleighton

    meesterleighton Активен член

    Се зачлени на:
    17 октомври 2012
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    devojki vaka so deckoto odime veke 7 meseci i sakame da imame sex no mene mi e stram...ne sakam da me vidi gola i red drugi rabotii sto da pravam ?
     
  2. love23

    love23 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    913
    Имам решение ако ти е срам па преку панталони :D пробај нема така да те види гола!
     
  3. AngelOfArh

    AngelOfArh Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 септември 2011
    Пораки:
    17.657
    Допаѓања:
    95.767
    Пол:
    Женски
    Мислиш срам тие, пошто страм сигурно не ти е. Ретко анализариам членови, во последно време нешто ми зафаќа на око, ама од второ мислење отварање тема бе девојче, дај побарај, разгледај, можеби не мора и да прашаш, може некоја веќе ти одговорила. Нејќам да судам, нејќам да мрчам, знам дека темава ќе иде у канта, ама сакам да постигнам сите вие нови форумџики да пролистате убаво неколку дена низ форумов пред да започнете со пишување, нема потреба од залудно трошено време.
    Инаку ако ти е срам од дечко ти, тогаш не си ни спремна за секс, помири се со фактот, осумнаесгодишна девојко ;)
     
    На Sanjichka007 и anabel-a им се допаѓа ова.
  4. Aniston

    Aniston Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    234
    Kako moze da imas odnosi so deckoti, a seushte se nemate videno goli o.O cudno... no okej... a kako toa sram ti e :o nesto ne mi e jasno... ako go sakas toa ke ti bide zelba, da vospostavis intiment kontakt so nego, nema ni da pomislis na sram..
     
  5. diamonds.in.the.sky

    diamonds.in.the.sky Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 октомври 2012
    Пораки:
    217
    Допаѓања:
    195
    Znci taka..jas i decko mi, pred da imame sex za pv pat, mnogupati se imavme videno goli..toa vsusnost bese i priprema za toa sto sleduvase...nisto strasno, zadovolstvo e ;) sepak, ako ti e prv pat, ne ocekuvaj da ti bide ubavo, mene licno, mnogu me bolese, i samo toa pametam, deka me bolese...no posle 2riot, do 3tiot pat e porazlicno, togas ke go pocuvstvuvas zadovolstvoto...a za toa sto ti e sram, mislam deka e normalno, pa i na maskite ne im e seedno koga se soblekuvaat za prv pat pred nekoja devojka..opusti se, ako si bliska so decko ti i ako go sakas, ne bi trebalo da ti pretstavuva problem...sepak malku mi e glupavo sto se dogovarate za sex, toa mislam deka bitrebalo spontano da si dojde, taka e i poubavo i povozbudlivo...
     
  6. anaantonia

    anaantonia Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 септември 2012
    Пораки:
    202
    Допаѓања:
    122
    нели е многу подобро прво да научиме правилно да пишуваме и изговараме а после да имаме секс? поздрав
     
  7. eva11

    eva11 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2011
    Пораки:
    1.851
    Допаѓања:
    757
    зошто темава не е сеуште во канта
     
  8. coffee-spoon

    coffee-spoon Активен член

    Се зачлени на:
    1 ноември 2012
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0


    Добро едно не ми е јасно како можеш да се срамеш од толку нормални работи.... и шо ако те види гола? Сите сме од месо и крв исти сме...
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.