1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

stram

Дискусија во 'Канта' започната од nesi.vanesa, 11 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nesi.vanesa

  nesi.vanesa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  23
  kako da go prebrodam stramot??
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Така што ќе се вратиш во прво одделние и ќе научиш дека страмот се вика СРАМ!
   
  На Lella, merida, SuperGirl24 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.