1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Stri

Дискусија во 'Канта' започната од Irin4eto, 25 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Irin4eto

  Irin4eto Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Epa zdravo na site nova sum tuka ...
  Sakam da zapocnam da najdeme resenie za ovaa tema shto skoro site ne machi STRIITE:))
  pa ajde da vidime koj shto znae okolu ova .
  Imam chitano okolu ova na femina no .. ajde pak da se obideme
  Bi sakala isto koga vekje sum na ovaa tema i ja postavuvam ovaa tema da prasham otprilika kolku se tuka kaj nas laserskite otstranuvanja i kolku chinat..
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
 3. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  622
  Допаѓања:
  2.368
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.