1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

SUGS Josip Bros Tito

Дискусија во 'Канта' започната од Directioner4everr, 10 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Directioner4everr

  Directioner4everr Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Sega treba da se zapishuvam vo sredno i mojot izbor e JBT. Sakav da prasham za ekskurzii dali nekoj znae kolku chesto se odi i otprilika kade?
   
 2. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Можеш да си прашаш во темата за ЈБТ. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.