1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sum singl a go sakam bifsiot

Дискусија во 'Канта' започната од vampire.p, 24 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vampire.p

  vampire.p Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  11
  bevme vo vrska pola godina potoa kako i na poveketo vrski i dojde kraj i na nasata vrska. vo pocetokot mi bese seedno. no potoa mi bese mn. tesko i imav samo edna zelba, - da bidam so nego. edna vecer bev pak so nego.mislev deka ke prodolzi vrskata.no toa bese edna vecer, potoa drugari. :( pred okolu eden mesec isto se sluci samo edna vecer.toj na edna moja drugarka i rekol deka saka seriozna vrska.dali imam sansi? sto da ocekuvam ponatamu ..
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  го сакам бифшиот

  Хммм грешка во наслов...латиница...дупла тема... :^)
  Ммм ми мириса на канта! ;)

  (Девојко побарај совет во љубовни проблеми)
   
 3. vampire.p

  vampire.p Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  11
  го сакам бифшиот

  dobro nema vrska .. sakav samo misenje.. i fala za tvoeto :)
  (od koga go isprativ vidov deka e greska) ;)
   
 4. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  1.223
  Пол:
  Женски
  Научи правопис се пишува БИВШИОТ со В не со Ф
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Темава е погрешно поставена, дупла, напишана на латиница... Секако дека ќе ја заклучат.
  Како и да е ние треба да сме гатачи за ти одговориме на прашањето, што ти да очекуваш понатаму |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.