1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

suprice

Дискусија во 'Канта' започната од iv43, 6 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. iv43

  iv43 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  epa vaka sakam da go iznenadam deckoto , moze e veke pominata tema ama vo iznenaduvanjeto sakam nekoi idei za poklon bidejki ni se blizi godisninata :) imam nekoja idea da napravam zaednicki album so sliki i na sekoja slika poseben tekst nesto kako samo moja kreacija no nesakam samo toa .... sakammm pomosss ?>??? so uste ? :)
   
 2. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  242
  Кога ќе го пишуваш текстот под сликите гледај да е на македонски зошто ако е на англиски ќе го збуниш - слично ко и насловов. Зборов Suprice значи изненадување така? Епа мене ме изненади :D
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Супраааајс! Има веќе ваква тема. тараааааам!
   
 4. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.477
  Веќе постојат вакви теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.